Drzwi Drzwi wejściowe do domu

Drzwi wejściowe – bezpieczeństwo i dobry styl

Drzwi wejściowe do domów i mieszkań to niezwykle ważne elementy, dlatego warto wybierać je z rozmysłem. W przypadku skrzydeł, które oddzielają wnętrze od tego, co znajduje się poza nim, liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe stanowią barierę dla osób, które chciałyby nieproszone dostać się do środka. Warto zatem wyposażyć te elementy w takie zabezpieczenia, które skutecznie ochronią dobytek także pod nieobecność lokatorów.

Kolejną kwestię jest izolacyjność. Wysokiej klasy drzwi wejściowe powinny chronić przed przenikaniem ciepła, ale również przed hałasami dobiegającymi z zewnątrz. Jest to szczególnie ważne w przypadku drzwi do domów jednorodzinnych, które stanowią jedyną barierę między wnętrzem a świeżym powietrzem.

Kwestie praktyczne są bardzo istotne, jednak nie można zapominać o estetyce, drzwi stanowią przecież swego rodzaju wizytówkę budynku. Warto zadbać o to, by ich wygląd korespondował ze stylem, w jakim utrzymana jest stolarka okienna, niezależnie od tego, czy mowa o oknach drewnianych, czy wykonanych z PVC. Dzięki temu uzyskasz spójny wygląd całego obiektu i sprawisz, że każdy element będzie harmonizował z pozostałymi.

Zachęcamy do przejrzenia propozycji drzwi wejściowych, które przygotowaliśmy w ofercie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi stalowe, drewniane, aluminiowe oraz PVC.

Produkowane przez polską firmę DAKO oraz niemiecką HÖRMANN. Stworzone kolekcje spełnią oczekiwania zarówno estetyczne jak i wymogi budowlane.

Galeria

Załączniki

RenoDoor -karta graficzna

RenoDoor light -kata graficzna

Drzwi ThermoPro

ThermoPro -kata graficzna

Aluminowe Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne Comfort

Drzwi do domu

Bramy i drzwi do domu

Katalog Dako 2017