Rolety zewnętrznesterowanie

Napęd zainstalowany jest wewnątrz rury nawojowej, zasilany prądem jednofazowym 230V i podłączony ze sterownikiem przewodowo lub drogą radiową.

sterowanieindywidualne

Jeden przełącznik podnosi i opuszcza roletę.

Sterowaniecentralne

Umożliwia obsługę poszczególnych rolet jak i całych grup. W połączeniu ze sterowaniem automatycznym doskonale sprawdza się jako niemal bezobsługowe sterowanie roletami w całym domu. Możliwe jest również sterowanie za pomocą czujników wiatru, słońca, temperatury lub zmierzchowymi.

Sterowanieradiowe

Zastosowanie radiowych przełączników naściennych pozwala na dowolną konfigurację sterowania roletami w domu. Przy pomocy pilota można sterować roletami z dowolnego miejsca w domu lub z zewnątrz. Sterowanie radiowe wymaga mniej rozbudowanej instalacji elektrycznej (tylko zasilanie napędów). Ponadto daje ono możliwość modyfikacji oraz ewentualnej rozbudowy w dowolnym momencie. Można zastosować poprzez montaż napędów z wbudowanymi radioodbiornikami, dostawienie centralki radiowej w skrzynce rolety lub pod przełącznik. Zalecane w obiektach o wykończonych wnętrzach.

Sterowanieautomatycznie

Jest to rozwiązanie najczęściej stosowane. Łatwy do zaprogramowania, wielofunkcyjny przełącznik czasowy pozwala zaprogramować sterowanie roletami wedle życzenia. Podnosi je lub opuszcza zgodnie z wcześniej zaprogramowanymi godzinami, możliwe jest sterowanie roletami według zmieniających się godzin wschodu i zachodu słońca w ciągu całego roku. Oczywiście przełącznik można obsługiwać również manualnie.

SterowanieINTELIGENTNE

COSMO | GTW to nowoczesna centralka w SYSTEMIE INTELIGENTNEGO DOMU MOBILUS. Technologia bezprzewodowej, dwukierunkowej komunikacji COSMO | 2WAY umożliwia łatwe i komfortowe sterownie automatyką domową: bramą wjazdową i garażową, roletami okiennymi, markizami, oświetleniem, urządzeniami typu włącz/wyłącz.


COSMO | GTW
– KONTROLA POPRZEZ: SMARTFON, TABLET, KOMPUTER
– DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA COSMO | 2WAY
– DO 100 URZĄDZEŃ
– DOWOLNA LICZBA GRUP URZĄDZEŃ
– DOWOLNA LICZBA MIEJSC
– DEFINIOWANIE SCEN
– 1 x ŁĄCZE ETHERNETOWE / 1 x ŁĄCZE BEZPRZEWODOWE: 802.11 B / G / N Wi-Fi
– ZASILANIE: GNIAZDO MICRO USB 5V DC