Bramy Segmentowe boczne

Bramy segmentowe boczne

Budowa

Brama sekcyjna boczna składa się z ocynkowanych sekcji (segmentów) stalowych – dwuściennych, izolowanych pianką poliuretanową. Brama przy otwarciu przesuwa się wzdłuż bocznej ściany garażu. Dzięki łożyskowym rolkom jezdnym w górnej prowadnicy brama otwiera się cicho i lekko przy użyciu minimalnej siły.
Bramy sekcyjne boczne gwarantują możliwość indywidualnej zabudowy garażu, szerokość od 2000 mm do 12000 mm, wysokość od 2000 mm do 3500 mm

WYGODA

Brama przesuwa się na ścianę boczną garaż wzdłuż otworu wjazdowego. Pozwala to na zatrzymanie bramy w każdym momencie i uzyskanie wejścia lub wjazdu 1 czy 2 samochody (ograniczenie spadków temperatury). Zastosowanie napędu pozwala na zdalne sterowanie i zatrzymanie automatyczne w zaprogramowanych pozycjach.

ESTETYKA

Przetłoczenia segmentów w bramach definiują określone modele bram – 5 standardowych z możliwością modyfikacji poprzez otwory okienne lub naklejane formy geometryczne, ponad 20 kolorów standardowych oraz okleiny drewnopodobne.

BEZPIECZEŃSTWO

Osłonięte zawiasy oraz kształt i układ paneli zapewniają bezpieczną pracę bramy. Prowadnica dolna, zagłębiona w posadzkę lub najazdowa, nie stanowi przeszkody dla kół samochodu a ewentualne zanieczyszczenia nie utrudniają przesuwania bramy.
Podwójne ryglowanie stanowi optymalne zabezpieczenie przed włamaniem.

Galeria

Załączniki

Boczna brama segmentowa