O nas O Firmie

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Rolan

Istniejemy nieprzerwanie od 1993 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz rzetelny i doświadczony zespół gwarantują Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy stabilnie rozwijającą się firmą dostarczającą najwyższej jakości rozwiązań z zakresu okien, rolet, markiz, bram i napędów z niezbędną automatyką. Oferujemy profesjonalny montaż i serwis naszych produktów.

Właściciele

mgr inż. Mirosław Rombalski

Ukończył studia na Wydziale Mechaniczo-Technologicznym (MT) Politechniki Warszawskiej i Podyplomowe Studia Organizacji i Zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Od 1991r. prowadzi własną działalność gospodarczą.
icon-koperta-blue mirek@rolan.com.pl

mgr inż. arch. Ewa Rombalska

Ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Posiada uprawnienia budowlane projektowe i wykonawcze. Jest członkiem Izby Architektów, Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Miejskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej Miasta Olsztyna i Nidzicy.
icon-koperta-blue ewa@rolan.com.pl

Biuro

mgr inż. Marek Smogorzewski
kierownik techniczny

absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
w firmie od 2014 roku
icon-koperta-blue marek@rolan.com.plicon-telefon-blue tel. 695 612 033

mgr. inż. Elżbieta Daszkiewicz
kierownik biura

absolwentka Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie oraz Studiów podyplomowych w zakresu Rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów nr 54913/2012
w firmie od 2000 roku.
icon-koperta-blue biuro@rolan.com.pl

Usługi serwisowe

Aby kompleksowo zabezpieczyć potrzeby i oczekiwania naszych klientów proponujemy Państwu obsługę serwisową – gwarancyjną i pogwarancyjną – użytkowanych przez Państwa produktów zakupionych i/lub użytkowanych znajdujących się w naszej ofercie.
W ramach serwisu zapewniamy okresową kontrolę stanu technicznego i poprawności działania, konserwację i regulację, doradztwo i instruktaż obsługi urządzeń oraz usunięcie usterek i uzupełnienie akcesorii np. piloty.
Proponujemy programy opieki serwisowej i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów i wymogów określonego sprzętu. W zależności od rodzaju urządzeń, intensywności użytkowania i warunków pracy dopasujemy dla Państwa potrzeb częstotliwość przeglądów i okresowych konserwacji.

Serwis

icon-koperta-blue rolan@rolan.com.pl
icon-telefon-blue tel. 89 533 88 76
icon-telefon-blue tel. 695 612 033

Pracownia Architektoniczna

Pracownia architektoniczna jest protoplastem działalności gospodarczej ROLAN-u. Na bazie realizowanych projektów budowlanych rozszerzyliśmy ofertę rynkową o wybrane produkty budowlane.

Doświadczenie zdobyte w ciągu 25 lat pracy projektowej i wykonawczej owocuje projektami o wysoko ocenianych przez użytkowników układach funkcjonalnych, bardzo dobrych rozwiązaniach technicznych i eleganckich bryłach harmonijnie współgrających z otoczeniem oraz energooszczędnych.

Oferujemy w szczególności:
– pomoc przy wyborze zakupu nieruchomości tj. gotowego domu lub budynku użytkowego;
– projekty koncepcyjne budowlane i wykonawcze domów i innych budynków;
– analizę architektoniczno- budowlaną projektów gotowych domów jednorodzinnych pod kątem:
• wyboru projektu gotowego do warunków działki budowlanej,
• zaspokojenia oczekiwań funkcjonalno-estetycznych użytkowników;
– prace projektowe związane z adaptacją projektu istniejącego do wymaganych warunków zabudowy i indywidualnych potrzeb klienta;
– aranżacje i projekty wystroju wnętrz w budynkach istniejących i nowobudowanych;
– pomoc w optymalnym doborze produktów oferowanych przez naszą firmę ROLAN.

Kontakt

icon-koperta-blue rolan@rolan.com.pl
icon-telefon-blue tel. 89 533 88 76
icon-telefon-blue tel. 695 612 033

Formularz kontaktowy

[recaptcha]

Dojazd

Dworcowa 48A, Olsztyn 10-437