Bramy Segmentowe górne

Bramy segmentowe górne

Budowa

Brama sekcyjna składa się z 3 do 5 ocynkowanych sekcji (segmentów) stalowych – dwuściennych, izolowanych pianką poliuretanową o grubości od 20 do 42 mm. Brama sekcyjna posiada prowadnice pionowe, montowane od strony garażu na ścianie i poziome, na stropie. Brama otwiera się pionowo do góry i przy otwarciu układa się na prowadnicach pod sufitem garażu.
Bramy sekcyjne standardowe produkowane są w wymiarach standardowych od szerokości 2250 mm do 6000 mm oraz wysokościach 1875 mm do 2500mm.

WYGODA

Otwieranie pionowo do góry umożliwia zaparkowanie samochodu bezpośrednio przed bramą. Bramę sekcyjną można wyposażyć w automatykę ze zdalnym sterowaniem zapewniającą komfort i wygodę użytkowania. Wieloletni okres gwarancyjny świadczy o wysokiej jakości części i wykonania.

ESTETYKA

Przetłoczenia segmentów w bramach definiują określone modele bram – 5 standardowych z możliwością modyfikacji poprzez otwory okienne lub naklejane formy geometryczne, ponad 20 kolorów standardowych oraz okleiny drewnopodobne.

BEZPIECZEŃSTWO

Konstrukcja połączeń międzysekcyjnych zabezpiecza przed włożeniem palców podczas składania sekcji. W bramach napędzanych automatycznie są czujniki przeciążeniowe, które natychmiast reagują na ewentualne przeszkody podczas zamykania, ważne w sytuacjach kiedy są dzieci lub zwierzęta domowe.

Galeria

Załączniki

Garażowe bramy segmentowe