Markizy Markizy – Tarasowe

Markizy tarasowe

Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu markiz tarasowych. Produkty te są nowoczesnymi oraz trwałymi zadaszeniami montowanymi nad oknami i tarasami. Ich głównym zadaniem jest zaciemnienie i ochrona przestrzeni ogrodowych przed słońcem oraz deszczem. Dodatkowo produkty te tworzą cień, dzięki któremu możliwe jest swobodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu nawet w bardzo upalne dni. Proponowane przez nas markizy wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Są odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniami. Markizy montujemy przy ścianach domów. Co ważne żaden sposób nie wpływają one na stan budynków. Są dodatkami, które ozdabiają i urozmaicają przestrzeń. Dzięki markizom możliwe jest efektywne osłonięcie tarasu.

Oferta montażu markiz tarasowych

Potrzebują Państwo markizy idealne dopasowanej do wyglądu domu? Jeżeli tak, to nasza oferta z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Proponowane przez nas produkty dostosowujemy do wymagań Klientów, a także specyfiki budynków, przy których mają być one montowane. U nas znajdą Państwo markizy w wielu wzorach i kolorach. Nie ograniczamy się tylko do standardowych form. Proponujemy Klientom także tkaniny w pasy oraz takie, które wykończone są falbanką. Gwarantujemy ich wysoką jakość zarówno pod względem wytrzymałości, jak i estetyki wykonania. Markizy są produktami, które w wielu cieplejszych krajach są standardowym elementem wykończenia domu. W Polsce z roku na rok rośnie popularność ich zastosowania. Konstrukcje są proste i intuicyjne w obsłudze. Sterowane automatycznie lub ręcznie pozwalają na szybkie zadaszenie przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą Klientów z Olsztyna oraz okolic. Jeżeli poszukują Państwo innych zadaszeń ogrodowych to zachęcamy także do zapoznania się z ofertą pergoli. Z chęcią pomożemy w wyborze produktów.

Markizy tarasowe znakomicie sprawdzą się zarówno zamontowane w ogrodzie jak i nad balkonem. Seria Solaro – najczęściej stosowana oraz seria TopLine o podwyższonym standardzie.

Szerokość:

220 cm – 1200 cm

Wysięg:

150 cm – 400 cm

5 lat gwarancji na konstrukcję

Seria TopLineJupiter EVO

Konstrukcja klasyczna z łatwym montażem na belce ze stali ocynkowanej. Markiza zabezpieczona lakierem odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Śruby ze stali nierdzewnej i ocynkowane. Wszystkie mechanizmy i osłony z aluminium bez zewnętrznych elementów plastikowych. Wysoka odporność wiatrowa dzięki zastosowaniu stopu aluminium takiego jak w skrzydłach samolotów.

seria TopLineVenus EVO

Konstrukcja z kasetą chroniąca poszycie przed zabrudzeniami. Po zwinięciu markizy tkanina zabezpieczona jest w aluminiowej kasecie, dzięki temu poszycie dłużej pozostaje czyste. Kaseta zajmuje niewiele miejsca ma zaledwie 13 cm wysokości.
Wszystkie mechanizmy i osłony z aluminium bez zewnętrznych elementów plastikowych.

seria TopLineSelene EVO

Kaseta chroniąca poszycie i ramiona przed zabrudzeniami. Po zwinięciu markizy tkanina oraz ramiona są zabezpieczone w aluminiowej kasecie. Tkanina jest oddzielona od ramion wewnętrzną przegrodą. Dzięki temu rozwiązaniu tkanina oraz konstrukcja pozostanie czysta przez długi okres czasu.
Konstrukcja aluminiowa z łatwym montażem na belce ze stali ocynkowanej. Markiza zabezpieczona lakierem proszkowym odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Śruby ze stali nierdzewnej i ocynkowane. Falbana jest dostępna jako opcja na życzenie klienta.

tkaniny Dikson - 10 lat gwarancji

jednolite –

pasy klasyczne –

pasy fantazyjne –