Markizy Markizy – Tarasowe

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe znakomicie sprawdzą się zarówno zamontowane w ogrodzie jak i nad balkonem. Seria Solaro – najczęściej stosowana oraz seria TopLine o podwyższonym standardzie.

Szerokość:

220 cm – 1200 cm

Wysięg:

150 cm – 400 cm

5 lat gwarancji na konstrukcję

Seria TopLineJupiter EVO

Konstrukcja klasyczna z łatwym montażem na belce ze stali ocynkowanej. Markiza zabezpieczona lakierem odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Śruby ze stali nierdzewnej i ocynkowane. Wszystkie mechanizmy i osłony z aluminium bez zewnętrznych elementów plastikowych. Wysoka odporność wiatrowa dzięki zastosowaniu stopu aluminium takiego jak w skrzydłach samolotów.

seria TopLineVenus EVO

Konstrukcja z kasetą chroniąca poszycie przed zabrudzeniami. Po zwinięciu markizy tkanina zabezpieczona jest w aluminiowej kasecie, dzięki temu poszycie dłużej pozostaje czyste. Kaseta zajmuje niewiele miejsca ma zaledwie 13 cm wysokości.
Wszystkie mechanizmy i osłony z aluminium bez zewnętrznych elementów plastikowych.

seria TopLineSelene EVO

Kaseta chroniąca poszycie i ramiona przed zabrudzeniami. Po zwinięciu markizy tkanina oraz ramiona są zabezpieczone w aluminiowej kasecie. Tkanina jest oddzielona od ramion wewnętrzną przegrodą. Dzięki temu rozwiązaniu tkanina oraz konstrukcja pozostanie czysta przez długi okres czasu.
Konstrukcja aluminiowa z łatwym montażem na belce ze stali ocynkowanej. Markiza zabezpieczona lakierem proszkowym odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Śruby ze stali nierdzewnej i ocynkowane. Falbana jest dostępna jako opcja na życzenie klienta.

tkaniny Dikson - 10 lat gwarancji

jednolite –

pasy klasyczne –

pasy fantazyjne –