Bramy Uchylne

Bramy uchylne

Budowa

Stalowe, ocynkowane skrzydło bramy uchylnej osadzone jest w ościeżnicy z profili stalowych, którą mocuje się do ścian garażu. Bramy mogą występować z profilami podsufitowymi podtrzymującymi otwarty płaszcz bramy i montowanymi do sufitu lub ścian bocznych.
Bramy uchylne produkowane są w wymiarach typowych, szerokość od 2320 mm do 3064 mm, wysokość od 1970 mm do 2305 mm.

Ekonomiczność

Bramy uchylne to obecnie najbardziej popularna konstrukcja bramy garażowej, stosowana w garażach zbiorczych. Prosta, solidna i trwała budowa zapewnia jednocześnie sprawną pracę i umiarkowaną cenę.

WYGODA

Bramę uchylną można wyposażyć w automatykę ze zdalnym sterowaniem zapewniającą komfort i wygodę użytkowania. 10-letni okres gwarancyjny świadczy o wysokiej jakości części i wykonania.

ESTETYKA

Bramy uchylne występują w wersji ocieplonej i nieocieplanej oraz 15 kolorach standardowych. Dla klientów wymagających możliwe są także rozwiązania indywidualne dotyczące niestandardowych rozmiarów, poszyć i kolorów bramy.

BEZPIECZEŃSTWO

Indywidualnie dobrane sprężyny równoważące skrzydło bramy i zabezpieczające przed opadnięciem gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Dwu- lub trzypunktowe ryglowanie skutecznie zabezpiecza przed włamaniem.

Galeria

Załączniki

Bramy uchylne Hormann