Dla przemysłu Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe – produkty renomowanych marek

Bramy przemysłowe dostępne w naszej ofercie stanowią szeroką gamę produktów do zamykania otworów zewnętrznych i wewnętrznych. Konstrukcyjnie i funkcjonalnie są przystosowane do intensywnej eksploatacji i wykorzystywania różnych systemów sterowania. Są przede wszystkim trwałe i bezpieczne w użytkowaniu.

Bramy przemysłowe różnią się od swoich odpowiedników stosowanych w domach mieszkalnych nie tylko rozmiarami czy sposobem otwierania i zamykania. O ile bramy garażowe w budynkach mieszkalnych są używane maksymalnie kilka razy w ciągu dnia, o tyle te wykorzystywane w zakładach przemysłowych, muszą sprostać ciągłemu otwieraniu i zamykaniu. Są też zwykle narażone na powstawanie usterek, na przykład w wyniku ruchu wielkogabarytowych pojazdów lub wózków widłowych.

Dlatego bramy przemysłowe przede wszystkim muszą cechować się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Niezbędne jest także dobranie rodzaju sterowania do intensywności eksploatacji i miejsca montażu skrzydła. Przykładowo, w budynku, w którym ruch pojazdów jest spory, brama musi działać szybko, by nie powodować zbędnych przestojów.

Bramy do zastosowań przemysłowych – szeroki wybór

Każdy zakład przemysłowy ma nieco inną specyfikę działania, dlatego wszystkie elementy, w tym także bramy, muszą to uwzględniać. Planując montaż bramy przemysłowej, należy wziąć pod uwagę nie tylko cechy konstrukcyjne obiektu, ale także to, jak intensywnie wykorzystywany jest wjazd. Warto zadbać o to, by sterowanie skrzydłem było wygodne i bezpieczne dla wszystkich osób znajdujących się w pobliżu. Nowoczesne technologie pozwalają na dobranie takich parametrów bramy przemysłowej, które idealnie sprawdzą się w konkretnych zastosowaniu.

Jesteśmy przedstawicielem handlowo-technicznym wiodącego na rynku europejskim producenta bram i systemów przeładunkowych niemieckiej firmy HÖRMANN oraz dominującego na rynku polskim producenta bram firmy WIŚNIOWSKI. Współpraca ta zobowiązuje nas do zachowania wysokiej jakości usług montażowych oraz serwisowych, a także fachowej obsługi zainteresowanych inwestorów adekwatnej do oferowanych produktów.

Bramy przemysłowe – komfort i solidność wykonania

Bramy przemysłowe przystosowane do wykorzystania w budynkach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej powinny przede wszystkim wyróżniać się trwałością oraz solidnością. Oferowane przez nas produkty wykonane są z materiałów odpornych na zniszczenia oraz odgniecenia. Charakteryzują się także niepodatnością na działanie czynników atmosferycznych. W przypadku bram przemysłowych nie bez znaczenia jest także jakość związana z codziennym użytkowaniem. Bramy muszą działać wydajnie, szybko, a także bezproblemowo tak, by zapewniać pracownikom swobodny dostęp do budynków. Sprawnie działające bramy garażowe to nie tylko ułatwienie dla osób wjeżdżających na teren zakładu, ale także znakomite usprawnienie komunikacji wewnątrzzakładowej.

Jakie rodzaj bramy przemysłowej wybrać?

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi opisami poszczególnych rodzajów bram przemysłowych. W razie potrzeby doradzamy naszym Klientom w wyborze odpowiednich produktów. Oferowane przez nas bramy sprawdzają się w różnych rodzajach zakładów. Do wyboru Klientów oddajemy najczęściej stosowane produkty. Znajdą Państwo u nas bramy przemysłowe najlepszych producentów, które dzięki odpowiednim modyfikacjom można dostosować do konkretnych obiektów. Współpracujemy z firmami, które tak, jak my stawiają na wysoką jakość wykonania produktów, a także ich długą żywotność. Zapewniamy, że wykorzystywane w oferowanych przez nas bramach przemysłowych materiały pozwalają na długotrwałe używanie produktów oraz zapewniają niskie koszty ich eksploatacji.

Jeśli szukasz wysokiej klasy bramy przemysłowej, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami. Z przyjemnością zaprezentujemy dostępne możliwości i pomożemy dobrać produkt do indywidualnych oczekiwań. Do zakupu bram przemysłowych zapraszamy przedsiębiorców i właścicieli magazynów z Olsztyna oraz okolic.

segmentowe

Bramy segmentowe przeznaczone są do zamykania hal przemysłowych; stacji diagnostycznych i serwisowych; salonów i myjni samochodowych; magazynów i centrów logistycznych. Montowane są za otworem (od wewnątrz pomieszczenia) co pozwala uzyskać wymiar światła przejazdu taki jak wymiar przygotowanego otworu. Obsługa bram może być ręczna lub napędem elektrycznym.

rolowane

Bramy rolowane są uzupełnieniem oferty bram segmentowych do zamykania dużych otworów oraz zamiennikiem w przypadku niedostatecznej przestrzeni montażowej. Można je montować za otworem, przed otworem (na zewnątrz obiektu) oraz w otworze. Przy małych bramach możliwa jest obsługa ręczna, przy większych – napęd elektryczny.

szybkorolowane

Bramy szybkorolowane z reguły są rolowane lub spiralne. Charakteryzują się dużą szybkością otwierania (do 3 m/s) i powolniejszym zamykaniem (ze względów bezpieczeństwa). Umożliwiają szybką i płynną komunikację towarową pomiędzy pomieszczeniami w halach oraz między budynkami na terenie zakładu. Ograniczają w czasie przepływ powietrza pomiędzy różnymi strefami temperaturowymi lub produkcyjnymi. Napęd jest wyłącznie elektryczny, a sterowanie z reguły zdalne i automatyczne.

Galeria

Załączniki

Brama segmentowa Hormann BR50-Prospekt

Bramy segmentowe Compact

Bramy segmentowe Hormann BR50- Dane montażowe

Normstahl - przemysłowe

Hormann - Bramy i kraty rolowane

Hormann - bramy szybkobieżne