Dla przemysłuBramy przemysłowe

Stanowią szeroką gamę produktów do zamykania otworów zewnętrznych i wewnętrznych. Konstrukcyjnie i funkcjonalnie są przystosowane do intensywnej eksploatacji różnych systemów sterowania. Trwałe i bezpieczne w użytkowaniu.

Jesteśmy przedstawicielem handlowo-technicznym wiodącego na rynku europejskim producenta bram i systemów przeładunkowych niemieckiej firmy HÖRMANN oraz dominującego na rynku polskim producenta bram firmy WIŚNIOWSKI. Współpraca ta zobowiązuje nas do zachowania wysokiej jakości usług montażowych oraz serwisowych, a także fachowej obsługi zainteresowanych inwestorów adekwatnej do oferowanych produktów.

segmentowe

Bramy segmentowe przeznaczone są do zamykania hal przemysłowych; stacji diagnostycznych i serwisowych; salonów i myjni samochodowych; magazynów i centrów logistycznych. Montowane są za otworem (od wewnątrz pomieszczenia) co pozwala uzyskać wymiar światła przejazdu taki jak wymiar przygotowanego otworu. Obsługa bram może być ręczna lub napędem elektrycznym.

rolowane

Bramy rolowane są uzupełnieniem oferty bram segmentowych do zamykania dużych otworów oraz zamiennikiem w przypadku niedostatecznej przestrzeni montażowej. Można je montować za otworem, przed otworem (na zewnątrz obiektu) oraz w otworze. Przy małych bramach możliwa jest obsługa ręczna, przy większych – napęd elektryczny.

szybkorolowane

Bramy szybkorolowane z reguły są rolowane lub spiralne. Charakteryzują się dużą szybkością otwierania (do 3 m/s) i powolniejszym zamykaniem (ze względów bezpieczeństwa). Umożliwiają szybką i płynną komunikację towarową pomiędzy pomieszczeniami w halach oraz między budynkami na terenie zakładu. Ograniczają w czasie przepływ powietrza pomiędzy różnymi strefami temperaturowymi lub produkcyjnymi. Napęd jest wyłącznie elektryczny, a sterowanie z reguły zdalne i automatyczne.

Galeria

Załączniki

Brama segmentowa Hormann BR50-Prospekt

Bramy segmentowe Compact

Bramy segmentowe Hormann BR50- Dane montażowe

Normstahl - przemysłowe

Hormann - Bramy i kraty rolowane

Hormann - bramy szybkobieżne