Napędy do bram Bramy garażowe

Automatyka bram garażowych

Nowoczesne bramy garażowe zapewniają użytkownikom bardzo dużą wygodę. Wynika to przede wszystkim z zastosowania różnego typu rozwiązań w zakresie automatyki do bram garażowych. Korzystanie z pilota, za którego pośrednictwem można zdalnie podnosić i opuszczać skrzydło, jest nie tylko bardzo wygodnym procesem, ale także wpływa na podniesienie bezpieczeństwa korzystania z takiego wjazdu do garażu.

Automatyka do bramy jest niemal niezbędna, jeśli wjeżdżają Państwo do swojego garażu bezpośrednio z ruchliwej ulicy. Zatrzymywanie pojazdu na pasie ruchu w celu otwarcia bramy utrudnia przejazd innym kierowcom i może powodować niebezpieczne sytuacje na drodze.

Kolejną kwestią jest zabezpieczenie bramy garażowej przed włamaniem. Skrzydło, które zostało wyposażone w automatykę do bram, jest chronione przed otwarciem z zewnątrz przez niepowołane osoby, podobnie jak roleta zewnętrzna. Jeśli zatem zależy Państwu na zapewnianiu bezpieczeństwa w swoim budynku, to warto zdecydować się na tego typu produkt. Dzięki temu można zyskać większą wygodę w trakcie codziennego korzystania z bramy garażowej, a przy tym mieć pewność, że dom jest skutecznie zabezpieczony przed włamaniem.

Standardowym rozwiązaniem dla bram garażowych z reguły segmentowych otwieranych do góry lub na bok jest montaż automatyki pozwalającej zdalnie otworzyć bramę.

Standardowym rozwiązaniem dla bram garażowych z reguły segmentowych otwieranych do góry lub na bok jest montaż automatyki pozwalającej zdalnie otworzyć bramę.

Bramy garażowe sterowane automatycznie

Automatyka do bram garażowych może przyjmować różne formy. Wszystko zależy od oczekiwań konkretnego użytkownika. Wybór jest spory, dlatego jeśli nie wiedzą Państwo na co się zdecydować, z przyjemnością doradzimy w wyborze.

Napęd bramy garażowej montowany jest wewnątrz garażu do sufitu i połączony z bramą szyną transmisyjną w górnej części płata bramy. Automatyka garażowa zawsze ma możliwość awaryjnego rozprzęgania i obsługę ręczną bramy od wewnątrz, opcjonalnie z zewnątrz garażu.

Od strony technicznej wyboru napędu dokonuje się na podstawie ciężaru i gabarytów bramy. Od strony funkcjonalnej można kierować się wykorzystaniem jednego pilota do obsługi innych urządzeń np. bramy wjazdowej na posesję, oświetlenia etc.

Zachęcamy do przejrzenia dostępnych rozwiązań w zakresie automatyki do bram. Warto zadbać o bezpieczeństwo i komfort przy użyciu sprawdzonych urządzeń.

Czym kierować się wybierając automatykę do bram?

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze napędu do bram. Pomagamy w odpowiednim dobraniu produktów do potrzeb Klientów oraz zamontowanych systemów. W pracy kierujemy się doświadczeniem oraz znajomością branży. Proponując naszym Klientom automatykę do bram garażowych zawsze dostosowujemy produkty do:

  • producenta bramy,
  • wagi i wymiarów bramy,
  • częstotliwości korzystania z bramy,
  • miejsca użytkowania bramy,
  • rodzaju bramy.

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami bram jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom napędy, które sprawdzają się w konkretnych typach bram. Oferujemy możliwość wyboru spośród wielu produktów. Bramy garażowe przeznaczone są do użytkowania przez wiele lat. W związku z tym dobrane do nich akcesoria, takie jak napędy także muszą być wytrzymałe i solidne. Takie właśnie produkty znajdą Państwo w naszym asortymencie.

Montaż napędu do bram

Jako firma oferująca kompleksowe usługi oferujemy także możliwość montażu automatyki do bram. Prawidłowa instalacja urządzeń jest konieczna do zapewnienia właściwego funkcjonowania bram. Niedokładny montaż może wpłynąć na żywotność poszczególnych części, a także całego systemu bram. Dodatkowo źle zamontowany napęd utrudnia codzienne funkcjonowanie. Sprawia, że system zawiesza się i utrudnia szybkie otwieranie bram. Wybierając opcję montażu napędu do bramy garażowej oferowaną przez naszą firmę zyskujesz pewność, co do jakości zamontowanych produktów. Dodatkowo zajmujemy się ewentualną naprawą usterek oraz wymianą części. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty mieszkańców Olsztyna i okolic.

Dobór automatyki

Akcesoria

Wyposażenie uzupełniające do automatu bramy garażowej to: fotokomórki jako zabezpieczenie, lampka spełniająca funkcję informacyjną i ostrzegawczą, radioodbiornik z pilotem oraz antenką zwiększająca zasięg odbiornika.

bezpieczeństwo

Załączniki

Napędy do bram garażowych i wjazdowych

Napędy bram Nice - garażowe_2017