Bramy Rolowane

Bramy garażowe

Oferta producentów bram garażowych, które dostępne są w naszym asortymencie zachwyca swoją różnorodnością. Dostępne produkty łatwo dopasować można do wyglądu garaży oraz stylu, w którym zostały one zaprojektowane. Naszym Klientom pomagamy w wyborze bram garażowych. Służymy pomocą w dobraniu produktów nawet o tych najbardziej nietypowych rozmiarach. Proponujemy bramy o różnych kolorach i wykończeniach. Proponowane przez nas bramy garażowe wyposażone są w nowoczesne dodatki, dzięki którym możliwe jest ich swobodne otwieranie. Oprócz automatycznego systemu otwierania posiadają one także system odpowiedzialny za ręczne otwieranie. Dostępne bramy rolowane to produkty idealnie dostosowane zarówno do garaży przydomowych, jak i budynków przemysłowych.

Bramy garażowe rolowane – idealne rozwiązanie w małych przestrzeniach

Popularność zastosowania bram garażowych rolowanych związana jest przede wszystkim z ich funkcjonalnością. Produkty te są proste i intuicyjne w obsłudze. Najczęściej wybierane są przez osoby, które dysponują niewielką przestrzenią garażową. Dzięki zastosowaniu w bramach rolowanych pionowego prowadzenia możliwe jest zaoszczędzenie miejsca zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Rozwiązanie to dodatkowo pozwala na zachowanie wysokiej estetyki przestrzeni. Tego rodzaju bramy garażowe to także gwarancja odpowiedniej izolacji przestrzeni. Produkty doskonale zabezpieczają wnętrza i chronią je przed dostawaniem się do nich zimna. Dzięki naszej fachowej usłudze instalacji mogą być Państwo pewni, że bramy zostaną zamontowane prawidłowo. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców Olsztyna i okolic, którzy potrzebują fachowej pomocy w wyborze bram garażowych rolowanych.

Budowa

Brama rolowana zbudowana jest z profili aluminiowych, izolowanych pianką poliuretanową, o grubości 19 mm. Posiada prowadnice pionowe oraz skrzynkę aluminiową, w którą zwija się płaszcz bramy. Montaż od wewnątrz lub na zewnątrz garażu, zarówno na ścianie jak i w otworze. Stosowana w garażach o nietypowych rozwiązaniach.
Maksymalna szerokość bramy rolowanej wynosi 6500 mm a wysokość 5000 mm przy jednoczesnym zachowaniu powierzchni do 25 m2.

WYGODA

Otwieranie pionowo do góry umożliwia zaparkowanie samochodu bezpośrednio przed bramą. Bramę rolowaną można wyposażyć w automatykę ze zdalnym sterowaniem zapewniającą komfort i wygodę użytkowania.

ESTETYKA

Do wyboru 11 kolorów standardowych. Możliwe są także rozwiązania indywidualne dotyczące niestandardowych kolorów bram oraz okleiny drewnopodobne.

BEZPIECZEŃSTWO

Samohamujący siłownik elektromagnetyczny zabezpiecza przed podniesieniem płaszcza bramy. Dodatkowo można zabezpieczyć światło wjazdu fotokomórką.

Galeria

Załączniki

Brama garażowa RollMatic firmy Hormann

Brama podsufitowa ALUKON

Brama rolowana ALUKON