Okna i drzwi Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe DAKO produkowane są z systemów zewnętrznych z przegrodą termiczną. Są to nowoczesne systemy aluminiowe, służące do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznych zabudowy zewnętrznej. DAKO posiada w swojej ofercie kilka rodzajów systemów zewnętrznych, różniących się pod względem parametrów technicznych i wzornictwa. Systemy te potocznie nazywane są “aluminium ciepłym”.

SeriaDA-70

Seria ta charakteryzuje się rewelacyjnie niską wartością współczynnika przenikania ciepła U dzięki zastosowaniu specjalnych przekładek termicznych i uszczelek.
W systemie zastosowano profilowane przekładki termiczne (kształt “omega”) o szerokości 34 mm, wykonane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Szczelność zapewniają specjalistyczne uszczelki z dwukomponentowego kauczuku syntetycznego EPDM: litego i komórkowego, który gwarantuje odporność na starzenie podczas wieloletniej eksploatacji oraz bardzo dobrą izolacyjność termiczną.
Profile systemu mają budowę trójkomorową. Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi 70 mm (ościeżnica) i 79 mm (skrzydło). Przyjęte głębokości kształtowników dają po zamknięciu efekt jednolitej płaszczyzny od strony zewnętrznej. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien.
System pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 21 mm do 57 mm (w skrzydłach okien otwieranych) oraz od 12 mm do 48 mm (w oknach stałych). Tak szeroki zakres grubości wypełnień gwarantuje możliwość stosowania wszystkich typowych i niestandardowych szyb.
System DAMB-70 jest podstawą rozwiązań o podwyższonej izolacyjności termicznej: DAMB-70 HI.

SeriaDA-90 Thermo plus

Referencyjna seria okien do nowoczesnych, energooszczędnych domów. W standardzie wyposażenie zapewnia wyjątkową estetykę i podwyższone bezpieczeństwo.
Standard obejmujący ukryte okucie nadaje oknom niezwykle nowoczesny i elegancki wygląd, a komplet 4 zaczepów antywłamaniowych wpływa na bezpieczeństwo konstrukcji. Trzykomorowy profil z wkładem termicznym gwarantuje izolację termiczną na najwyższym poziomie. System umożliwia stosowanie szyb specjalnych – energooszczędnych, akustycznych, antywłamaniowych i innych – w ramach zakresu szklenia.
Okna narożne wykonywane w tym systemie to przede wszystkim produkty znajdujące swoje zastosowanie w nowoczesnych budynkach, w których efekt wizualny spełnia oczekiwania obecnych projektów architektonicznych. Kształt budynku nabiera lekkości i wyjątkowo nowoczesnego charakteru.

Więcej informacji na stronie stronie www.dako.eu

kolorystyka profiki

Lakiery drewnopodobne –

Dowolny kolor RAL –

Załączniki

Ślusarka aluminiowa