Bramy Serwis

Serwis bram garażowych

Naszym Klientom oferujemy pełny zakres usług, w które wchodzi aktywna sprzedaż oraz serwis bram garażowych. W razie potrzeby wykonujemy kompleksową diagnostykę oraz naprawę bram. Zajmujemy się wymienianiem poszczególnych części oraz całych systemów. Nasz serwis obejmuje naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną zakupionych bram, w tym także bram rolowanych. Dzięki doskonałej znajomości sprzedawanych przez nas bram garażowych oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko i trafnie rozpoznać usterki w mechanizmach. Gwarantujemy fachową pomoc oraz doradztwo w kwestiach związanych z obsługą bram. Zapewniamy możliwość regularnego serwisu produktów i kontroli ich stanu technicznego. W zależności od potrzeb Klientów oraz rodzaju naprawianych bram dostosowujemy częstotliwość przeglądów. Serwisujemy nie tylko bramy, ale także akcesoria służące do ich obsługi, w tym piloty.

Naprawa bram garażowych

Bramy garażowe zarówno te tradycyjne, jak i automatyczne są produktami, które wymagają przeprowadzania regularnego serwisu. Ich codzienne używanie wpływa na jakość poszczególnych części. Częstotliwość zalecanych przez nas prac serwisowych zależy przede wszystkim od:

  • rodzaju zastosowanej w bramach automatyki,
  • odpowiedniego zamontowania bramy,
  • jakości materiałów wykorzystanych w produktach,
  • odpowiedniego dostosowania bramy do warunków pracy,
  • prawidłowego stosowania produktów.

Nasza usługa serwisu bram garażowych skierowana jest do Klientów, którzy potrzebują fachowej pomocy w naprawie zakupionych u nas produktów. Zapewniamy szybką i fachową pomoc, dzięki której Państwa bramy odzyskają swoją sprawność. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty Klientów z Olsztyna i okolic.